Огляд пожежних автомобілів ВОУЛМГ


Огляд пожежних автомобілів ВОУЛМГ

Протипожежний арсенал волинських лісоохоронців поповнюється. На сьогодні у державних лісгоспах загалом нараховується 20 лісових пожежних станцій, 49 пожежно-спостережних вишок, з них 32 обладнані системою телевізійного нагляду за лісовими масивами, 68 пожежних автомобілів (22 з них орендовані в місцевій пожежній охороні), лісовий пожежний танк, 42 мотопомпи, 8 лісопожежних модулів, 25 пожежних цистерн, 115 колісних тракторів з плугами типу ПКЛ-70 та інше протипожежне обладнання і засоби гасіння. /Об этом и не только в новом репортаже Светланы Мисьонг М.П./

Протипожежний танк створений на базі трелювального трактора ТДТ-55, облаштований пожежною цистерною на 3,6 куб м із самостійним закачуванням та подачею води. Попереду прилаштована конусоподібна відвальна лопата, для створення мінералізованих смуг та оперативної локалізації пожежі позаду прикріплено плуг ПКЛ-70.

 Автор:
Источник:

Буде й друга серія... З "самольота"

На ваше замовлення кіно з "самольота" буде в другій серіі ... Ще й з ефектом 3D...

а куди дівся "самольот" ???

Пам'ятаю - волинське управління гордился -що купили літак для протипожежного авіаспостереження така потрібна була та високоефективна авіамашина. Так де літак - улетів в теплі краї??? цікава його вартість -звісно куплений за державний кошт.Можливо помиляюсь ...може то Рівне літало ?

Я хочу, щоб було все по новому, а оставаось все по старому

осел останетса ослом, хоть ты его усып звездами, где нужно действовать умом, он только хлопает ушами. Все-одно краде!

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта