Євгеній Андрощук:"Запрошую небайдужих колег до обговорення та подання своїх пропозицій щодо Санітарних правил"Краще пізно ніж ніколи. Вже майже півмісяця як Лісове агентство розіслало листи в обласні управління з вказівкою надати пропозиції щодо вдосконалення редакції Санітарних правил в лісах України. Уся неоднозначність та інколи й суперечливість окремих пунктів Правил вийшла на зовні після початку їх застосування на практиці.
У цій публікації зроблена спроба для зручності подати пропозиції і зауваження до Санітарних правил в лісах України у вигляді порівняльної таблиці. Читайте, що з того вийшло.

 

Це всього лише суб’єктивна думка окремо взятого працівника лісового господарства. Але якість Правил була б на багато кращою, коли в цю роботу включилися б науковці. Вони змогли б зробити прив’язку до Правил особливості біологічного циклу розвитку в часі, як самої хвороби, так і вторинних комах-шкідників лісу. Це зробило б Санітарні правила більш якісними і зручнішими у використанні.

Цими пропозиціями зроблена спроба дещо спростити бюрократичний супровід оформлення документації з лісозахисту та оперативного проведення санітарно-

оздоровчих заходів у максимально стислі терміни з часу їх виявлення.
Запрошую небайдужих колег до обговорення та подання своїх пропозицій. Від цього якість Санітарних правил лише поліпшиться. Адже нам потім з ними працювати.

03.05.2017 р.

 Автор: Євгеній Андрощук
Источник:

Вдогонку...

ФЛЕГ в июне 2016 года официально подал свои замечания к проекту Санитарных правил и не получил ни одного слова в ответ...

Ниже ссылка на публикацию с которой Вы сможете скачать сам документ

Зауваження та пропозиції до проекту «Санітарних правил в лісах України» (згідно ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності»)

 

 

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта