Огляд преси

Ещё об аудите лесных предприятий Черкасской области

Размещаю очень интересный и полезный документ, присланный коллегами из Черкасской области. Извиняюсь за задержку с размещением.  М.П.

На межі зникнення, або Чому Україна залишиться без лісу?

 Українські ліси нещадно вирубують. З мораторієм і без нього. Є низка проблем, які цьому сприяють: дефіцит фінансування лісгоспів, слабка відповідальність за порушення лісового законодавства тощо. Наразі Кабмін та Державне лісове агентство готують декілька змін, які вирішують основні проблеми цієї галузі. AgroPolit.com проаналізував – чим же і як живе лісова галузь сьогодні.

В России появится Национальный центр сертификации мебели

Ассоциация предприятий мебельной и деревообрабатывающей промышленности России (АМДПР) совместно с производителями мебели планирует создать Национальный центр сертификации и стандартизации мебельной и деревообрабатывающей продукции, об этом говорится в полученном Lesprom Network пресс-релизе. Причина в том, что объем мебельной продукции, не соответствующей стандартам качества, оценивается специалистами до 40% от всего мебельного рынка страны.

IKEA меняет главного исполнительного директора

IKEA Group — лидирующий шведский продавец мебели и товаров для дома в мире — сообщила, что действующего исполнительного директора группы Петера Агнефьеля с сентября 2017 г. сменит Йеспер Бродин.

Щоб міцнів і багатшав «селянський» ліс

Тисячогектарні лісові масиви комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» іноді ще називають селянськими лісами. Бо вони є по суті спадщиною колишніх колгоспів та інших колективних сільгосппідприємств. Адже багато десятків років тому ці ліси висаджували, вирощували, доглядали самі селяни для потреб господарств і односельців.

Принят "ЗАКОН УКРАЇНИ Про оцінку впливу на довкілля"

Закон принят с поправками Президента, который считает, что "усі суцільні та поступові рубки головного користування та суцільні санітарні рубки на площі понад 1 гектар; усі суцільні санітарні рубки на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду" относятся к первой категории  видов плановой деятельностьи и "підлягають оцінці впливу на довкілля".

Всупереч словами Саакашвілі, голова Держлісресурсів Юшкевич не звільнилася, а пішла на лікарняний

Голова Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич перебуває на лікарняному, інформації про її звільнення прес-служба не має.

Об итогах работы аудиторской службы в лесных предприятиях Черкащины

От проверок не застраховано ни одно государственное лесное предприятие. Ниже приведенные документы позволяют лучше понять на что обращают внимание аудиторы и каковы тмипичные нарушения. Думайте и принимайте меры заранее...М.П.

ЩО БОБРУ МОЖНА – ТО ЛЮДЯМ ЗАСЬ, АБО ЧОМУ В ЛІСІ НЕМАЄ ШКІДНИКІВ

На фото можна побачити результат діяльності бобрів на р. Уборть. Якби це зробила людина, то заплатила б кілька тисяч гривень як компенсацію збитків лісовому господарству. А бобри – не заплатять. Саме тому лісники не люблять бобрів. А дарма. Бо насправді бобер – це добре. Екологи ЕПЛ Катерина Норенко та Тєстов Петро пояснюють, чому треба зберігати біорізноманіття в лісах України, і що для цього треба зробити.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта