Огляд преси

На Херсонщині почнуть спостерігати за лісами і вдень і вночі

За ініціативи голови Хepcонcької облаcної pади Владиcлава Мангepа cьогодні обговоpювали, як захиcтити наші ліcи від пожeж. Пошуки шляхів виpішeння цієї пpоблeми вeдутьcя фахівцями на pізних pівнях вжe тpивалий чаc. Пpопозицій щодо охоpони тepитоpій пpотягом обговоpeнь лунало багато, пpотe peалізація більшої чаcтини з них упиpаєтьcя в pяд нових пpоблeм – бюpокpатія, бpак людeй, фінанcи.

"ЛВ" - весняний

«Лісовий вісник», як завжди приготував для читачів багато цікавого. Номер 3-4, який увібрав у себе новини березня та квітня зацікавить і новим дизайном та вдвічі більшою кількістю сторінок. Отож у весняному «ЛВ» читайте і дивіться про таке: Фоторепортаж із Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках, де представлені фото чи не з усієї України можна переглянути на розвороті сторінок 2-3, а як відбувалася акція на Волині – на 30-31 стор. Як завжди вас чекає колонка редактора на 5 стор.

Офіційно: глава Державної зернової корпорації йде у відставку

Виконуючий обов'язки голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Олександр Григорович заявив про відхід у відставку. Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ. "Залишаю корпорацію з чистим серцем, адже весь цей час я докладав максимум зусиль, щоб забезпечити ефективну діяльність компанії", - заявив Григорович. "Ми підготували якісний ґрунт для подальшого розвитку компанії, і я сподіваюся, що принципи, закладені нами, дозволять корпорації і надалі зберегти позитивну динаміку ключових показників", - додав він.

Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагенство

Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагенство. Наприкінці березня Держлісагенство провело конкурс на посаду керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Один з його учасників нині оскаржує результат, бо вважає: переможця визначили заздалегідь, відтак він знав про, що його питатимуть. Випуск ТСН.19:30 за 20 квітня 2017 року

Незаконна вирубка лісів "зіпсувала" екосистему Хмельниччини на майже 4 млн грн

Варварське ставлення до лісу торік принесло втричі більше збитків, ніж у 2015 році

Хвали мене, моя губонько…

Про що насправді говорить і про що мовчить «Публічний звіт за 2016 рік про підсумки діяльності Державного агентства лісових ресурсів України». Або конспект «Зауважень та пропозицій» до цього звіту, підготовлених консультантом проекту технічної допомоги Світового банку «Сприяння реформі лісового сектору в Україні» шановним Олегом Сторчоусом (якщо Ви раніше читали роботу Олега С. повністю, то далі можете не дивитись). Курсив – мій, інше – цитати з роботи О.С. 

Депутат ЕП от Литвы: реформа лесов бульдозером проедет по лесникам

Бюро Валентинаса Мазурониса (Valentinas Mazuronis), депутата Европейского парламента от Литвы, опубликовало открытое письмо к работникам лесного хозяйства, сообщает сегодня, 18 апреля, корреспондент BALTNEWS.lt.

Сколько леса в Украине браконьеры уничтожили за последний год и почему никто из них не понес за это наказания

​Незаконные вырубки леса – один из многих бичей современной Украины.

Опубликован закон об отмене обязательного использования печатей на официальных документах

Закон "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно использования печатей юридическими лицами и физическими-лицами предпринимателями" был опубликован сегодня, 19 апреля 2017 года, в издании "Голос Украины".

Экологи призывают местные советы вводить моратории на вырубку леса в природных заказниках

Экологи обеспокоены вырубкой лесов в природных заказниках Украины и призывают местные советы принимать решения о введении мораториев на вырубку деревьев в заповедных фондах своих регионов.

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта