Генпрокуратура Юрского периода

Програма "Схеми" прицільно спостерігали за тим, чи реформував Луценко ГПУ, та дійшли висновку, що Генпрокуратура під його керівництвом перетворилась на суцільно заполітизовану структуру, підконтрольну Банковій і залежну від перших осіб держави.

Директор і головний інженер лісового підприємства були затримані на хабарі – прокуратура

Прокуратура Черкаської області спільно з працівниками Служби безпеки викрили під час отримання неправомірної вигоди в сумі 224 тисяч гривень директора і головного інженера одного з державних підприємств лісового господарства області за реалізацію 30 куб. м лісоматеріалів без укладення договору купівлі-продажу та участі в обов'язковому аукціоні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Черкаської області, передає «Слово і Діло».

Глава НАБУ Артем Сытник: Пока работает НАБУ, ни один прокурор не может себя чувствовать в безопасности

Голова НАБУ Артем Ситник усіляко заперечує, що між його Бюро та Генеральною прокуратурою оголошено війну. Він називає це "конкуренцією", і під час інтерв'ю намагається підбирати найдипломатичніші формулювання.

Прокуратура провела обшук у приміщенні "Берегівського лісового господарства"

У рамках розслідування кримінального провадження Берегівською місцевою прокуратурою проведено обшук в приміщенні Державного підприємства «Берегівське лісове господарство».

Прокурор вимагає компенсації за незаконну порубку лісу

Встановлено непоодинокі випадки, коли спритні ділки, користуючись складним становищем в державі та розраховуючи на безкарність, самовільно, без будь-яких погоджень чи дозволів, вирубують значні площі лісових насаджень. За такими фактами у поточному році судами вже задоволено п’ять позовів прокурорів щодо відшкодування винними особами понад 60 тисяч гривень збитків. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Прокуратура принимает меры по возмещению ущерба, причиненного незаконной вырубкой деревьев

Органами прокуратуры Черниговской области контролируется вопрос полноты возмещения убытков, причиненных нарушениями требований законодательства об охране лесных ресурсов. Установлены неоднократные случаи, когда правонарушители самовольно, без каких-либо согласований или разрешений, вырубают значительные площади лесных насаждений. Лесохозяйственные предприятия надлежащей охраны леса не обеспечивают, в результате чего нанесенные государству убытки не возмещаются.

Как Порошенко проиграл кресло главного антикоррупционера

Выбор конкурсной комиссии, которая сегодня определяла двух главных претендентов на пост главы Специализированной антикоррупционной прокуратуры, больше всего не пришелся по вкусу Банковой. Продвиженец президентской команды – заместитель Генерального прокурора Роман Говда – не пробился в финал, что произошло не без вмешательства Белого дома. Все, чего удалось добиться властям, - поставить подножку наиболее неудобному для себя претенденту – одному из фаворитов конкурсной гонки замгенпрокурору Виталию Касько

Реформа прокуратуры: последний шаг

Прокуратура в Україні найближчим часом буде реформована. І це не лише питання виконання одного з основних зобов'язань України перед Радою Європи, а й нагальна та очевидна соціальна потреба.

Как работает прокуратура в новых реалиях

Экс-прокурор Волынской и Житомирской областей Николай Франтовский рассказал «Комментариям», что сейчас происходит с украинскими силовиками

Михайло ГАВРИЛЮК: «Прокуратура ефективніше захищатиме інтереси держави і громадянина»

На фото: мЗаступник Генерального прокурора України Михайло

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта