Проекты законодательных актов разработанные по заданию Кабмина от 28 апреля 2017 года

Ниже ссылки для чтения и  скачивания документов.  Для удобства специалистов, работающих с документами, какое-то время подержу эти ссылки на первой строчке...М.П.

На межі зникнення, або Чому Україна залишиться без лісу?

 Українські ліси нещадно вирубують. З мораторієм і без нього. Є низка проблем, які цьому сприяють: дефіцит фінансування лісгоспів, слабка відповідальність за порушення лісового законодавства тощо. Наразі Кабмін та Державне лісове агентство готують декілька змін, які вирішують основні проблеми цієї галузі. AgroPolit.com проаналізував – чим же і як живе лісова галузь сьогодні.

Ещё об аудите лесных предприятий Черкасской области

Размещаю очень интересный и полезный документ, присланный коллегами из Черкасской области. Извиняюсь за задержку с размещением.  М.П.

Об итогах работы аудиторской службы в лесных предприятиях Черкащины

От проверок не застраховано ни одно государственное лесное предприятие. Ниже приведенные документы позволяют лучше понять на что обращают внимание аудиторы и каковы тмипичные нарушения. Думайте и принимайте меры заранее...М.П.

ЩО БОБРУ МОЖНА – ТО ЛЮДЯМ ЗАСЬ, АБО ЧОМУ В ЛІСІ НЕМАЄ ШКІДНИКІВ

На фото можна побачити результат діяльності бобрів на р. Уборть. Якби це зробила людина, то заплатила б кілька тисяч гривень як компенсацію збитків лісовому господарству. А бобри – не заплатять. Саме тому лісники не люблять бобрів. А дарма. Бо насправді бобер – це добре. Екологи ЕПЛ Катерина Норенко та Тєстов Петро пояснюють, чому треба зберігати біорізноманіття в лісах України, і що для цього треба зробити.

Трансляция заседания Кабмина 24.05.2017

Начало заседание, назначенное на 11 часов, традиционно запаздывает. М.П.  

Facebook-отставка: Кутовой вышел из «глухого кута»

Еще во вчерашний полдень в аграрном королевстве ничего не предвещало беды. Министр АПК Тарас Кутовой постил козочек и рекламировал дотации для села. Его заместитель Максим Мартынюк писал о целебной силе рынка земли. А глава Гослесагентства Хрыстя Юшкевич хвасталась созданием геопортала. Но к концу рабочего дня Кутовой вывесил на Facebook заявление об отставке. И почти сразу премьер Владимир Гройсман на своем Facebook это заявление удовлетворил...

Верхній-нижній склад лісгоспу, чи склад краденого лісу?

Активістами ВГО «Журналісти проти корупції» та ГО «Коло НЕдовіри» на сторінках Інтернету вже не раз висвітлювались проблемні питання збереження національного багатства України-лісу від крадіжок. Ми не раз звертали увагу правоохоронних органів, зокрема Кам’янка-Бузького ВП на маршрути перевезення краденого лісу до місць його порізки та вивезення для подальшого використання , продажу та особистого збагачення (з Жовківських-Сокальських лісів, через Боянець - Туринку до Желдеця - Батятичів і далі до місця порізки в м.Камянка-Бузька та с.Прибужани.

Вінницькі лісівники активно співпрацюють з жителями області

Что тут скажешь... Пора расширять горизонты...М.П.

ЕКС-ГОЛОВУ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА З ДРУЖИНОЮ ОГОЛОШЕНО У РОЗШУК ІНТЕРПОЛУ

Это не секрет... Хотя... 5 канал - это интересно...

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта