Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагенство

Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагенство. Наприкінці березня Держлісагенство провело конкурс на посаду керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Один з його учасників нині оскаржує результат, бо вважає: переможця визначили заздалегідь, відтак він знав про, що його питатимуть. Випуск ТСН.19:30 за 20 квітня 2017 року

Щодо кадрових змін у ВО "Укрдержліспроект"

Назвать Григория Чайку, назначенного директором после Майдана,  - "старым кадром" наверное можно, но для этого надо иметь такой-же стаж работы в отрасли, как у КВЮ.

АНОНС. Регуляторні хащі: Ліс – товар чи ресурс?

PRO Діалог - твоє регулювання, включайся!

Как сохранить мораторий? Можно ли защитить лес, не нарушая соглашений с ЕС

Запретить, не запрещая. Новая попытка решить проблему экспорта древесины. На прошлой неделе "Европейская правда" опубликовала статью "Запретить, не запрещая. Новая попытка решить проблему экспорта древесины", посвященную попыткам устранить нарушения Украиной положений ВТО и Соглашения об ассоциации с ЕС, созданные мораторием на экспорт необработанной древесины.

Чорнобильський лісоповал. Після Майдану вирубка масивів у зоні відчуження зросла у п’ять разів

Плани, які приписували Януковичу, реалізовують без нього?

Уволен генеральный директор Укргослеспроект, но вопросы остались...

Увольнение Васильева и назначение Сколоты, "отличившегося" на всех предыдущих местах работы...Последующая приватизация имущества Гослесагентства на ул.Электриков 29 по соседству с офисом Пятого элемента...

Почему активистов волнует блокада Донбасса, но не тотальное уничтожение леса по всей Украине

Почитайте очень искренняя и своевременная статья думающего человека с активной гражданской позицией. М.П.

Дніпру потрібен природоохоронний парк, але грошей на нього немає

У Дніпрі місцеві екологи та краєзнавці ініціюють створення ландшафтного парку «Дніпрові пороги». Природоохоронна зона має простягтися майже вздовж всієї течії Дніпра, де колись був каскад легендарних порогів. Тут, на прибережних ділянках, ще збереглися мальовничі місця, порослі унікальними для цієї місцевості лісами. Територія також має історичну цінність, констатують фахівці.

Как мораторий на продажу леса кругляка спасает деревообрабатывающую отрасль

Мораторий на продажу украинского леса кругляка вызывает много споров в зале Верховной Рады. Одни депутаты за его отмену, другие наоборот, считают, что действие моратория надо продолжать, чтобы страна не стала сырьевым придатком Европы.

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта