Хвали мене, моя губонько…

Про що насправді говорить і про що мовчить «Публічний звіт за 2016 рік про підсумки діяльності Державного агентства лісових ресурсів України». Або конспект «Зауважень та пропозицій» до цього звіту, підготовлених консультантом проекту технічної допомоги Світового банку «Сприяння реформі лісового сектору в Україні» шановним Олегом Сторчоусом (якщо Ви раніше читали роботу Олега С. повністю, то далі можете не дивитись). Курсив – мій, інше – цитати з роботи О.С. 

Корупція у лісовому секторі сягнула $29 млрд

Нещодавно Інтерпол опублікував доповідь під назвою «Набуті корупційні ризики у секторі лісового господарства», де підкреслює масштаби злочинної діяльності, пов'язаної з лісовим сектором, а також важливість координації зусиль у боротьбі з корупцією, щоб захистити ліси. За оцінками Інтерполу, щорічний рівень корупції в лісовому секторі у світовому масштабі становить приблизно $29 млрд.

В Киеве директора госпредприятия поймали на взятке $60 тысяч

Правоохранители задержали на взятке директора одного из государственных предприятий Киевской области, который требовал 60 тысяч долларов за выделение лесного земельного участка. Об этом в четверг, 10 марта, сообщил пресс-отдел областного управления национальной полиции. «Следователи Подольского управления полиции совместно с сотрудниками Службы безопасности Украины задержали директора одного из государственных предприятий Киевской области и его посредника», – говорится в сообщении.

Як прибрати паркани з лісу. Висловіть свої зауваження та пропозиції до нового законопроекту

Улюблені місця збору грибів-ягід огороджені триметровими стовпами з сіткою між ними? Звичний шлях до лісового озера перегородив шлагбаум із мордатим охоронцем поруч? На жаль, ситуація для України типова. Чинний Лісовий кодекс України надає громадянам право громадянам вільно перебувати у лісах державної і комунальної власності, а також безоплатно, без видачі спеціального дозволу збирати в цих лісах для власного споживання дикорослі трав’яні рослини, ягоди, гриби тощо. Але на практиці ця норма не виконується.

Кому і чим допік Шевченко?

Триває дискредитаційна кампанія проти міністра екології І.Шевченка. При цьому автори "розслідувань", "об’єктивок" тощо пишуть про особисте життя Шевченка, але нічого - про його роботу як міністра. Тому в інтересах як самого пана Шевченка, так і його команди Olesya Olesya Svitlana Kolomiyets Konstantin Yarmolenko Aleksey Goncharuk, усього міністерства - дати розгорнуту інформацію про перші результати роботи, повідомити про плани, розвіяти публічно інсинуації (щодо Укрекоресурсів, наприклад).

пан Черняков має відзвітуватися про свою антикорупційну роботу

голові ДАЛР доповідають, що корупція у відомстві викорінена під корінь
Давно прошу голову ДАЛР дати інтерв’ю про успіхи у боротьбі з корупцією. він наче і не проти. Але на ділі - обіцянки, обіцянки.... А з галузі - у той час коли у країні війна і корупція -- це ніж у спину -- усе сильніше душок Сивця пре.   Тому щойно направив інформаційний запит. Закон дає на відповідь 5 днів. 

На Київщині майстер лісу підпрацьовував підприємцем

Прокуратурою міста Біла Церква викрито корупційне правопорушення в діях майстра лісу, який будучи наділеними державою контрольними функціями, працював на посаді директора приватного підприємства. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури. Основним видом діяльності фірми є надання послуг у лісовому господарстві та реалізація лісогосподарської продукції. Держслужбовець є його одноосібним засновником та отримує при цьому заробітну плату.

Розпил по-українськи (відео)

После ICTV к теме лесной коррупции обратился канал TVI. Вчерашний репортаж Дмитрия Гнапа появился на YouTube и мы размещаем его для пользователей сайта УЛ. Читайте, думайте, подтверждайте, опровергайте...М.П.

Працівник лісгоспу поєднував свою роботу з підприємницькою діяльністю

Майстер лісу ДП «Коломийський лісгосп», в обов’язки якого входило контролювати стан використання, відтворення, охорону і захист лісу, перебуваючи на державній посаді, з 22 жовтня 2009 року зареєструвався ще й як приватний підприємець з переробки деревини та здійснював господарську діяльність на власній пилорамі.  

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта