Хвали мене, моя губонько…

Про що насправді говорить і про що мовчить «Публічний звіт за 2016 рік про підсумки діяльності Державного агентства лісових ресурсів України». Або конспект «Зауважень та пропозицій» до цього звіту, підготовлених консультантом проекту технічної допомоги Світового банку «Сприяння реформі лісового сектору в Україні» шановним Олегом Сторчоусом (якщо Ви раніше читали роботу Олега С. повністю, то далі можете не дивитись). Курсив – мій, інше – цитати з роботи О.С. 

Яке майбутнє лісової галузі

Концепція реформування передбачає чітке розмежування контрольних та господарських функцій

Сравнительный анализ рубок леса, а также осуществления в целом заповедного и охранного режима в польских, российских и украинских национальных природных парках, заповедниках и других объектах ПЗФ

Сравнительный анализ осуществления заповедного и охранного режима в польских и украинских национальных парках однозначно свидетельствует о том, что в польских национальных парках заповедный и охранный режим осуществляется гораздо строже. Так, в Польше заповедная зона национальных парков в среднем составляет 22,5% территории парка, а в украинских -20,3%.

Після десятої ранку - в штани!

Про туалети, Європу  та реформи у лсовому секторі Насправді усе це тісно пов’язане між собою

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта