Відбілювати непривабливий імідж буковинських лісівників буде журналістка з Німеччини Андреа Ремзмайєр

"Відбілювати непривабливий імідж"? Пожелаем успеха, но мысленно подготовимся к тому, что  конечный результат может быть неожиданным ...М.П.

На Буковині зареєстровано понад 150 кримінальних справ щодо вирубки лісів, але лиш 30 з них скеровані до суду, - Соболь

У Чернівецькій області зареєстровано понад 150 кримінальних проваджень, які стосуються незаконної вирубки лісів, і лише 30 з них скеровані до суду.

Буковинські активісти Руху Нових Сил протестували у Києві проти незаконної вирубки лісів

Текст этого сообщения и лозунги митингующих в моей уставшей голове пока существют в отдельных реальностях. Я  не понял как митингующие хотят остановить незаконные рубки под лозунгами "Юра досить пиляти ліс", кто такой "Юра" тоже не понял...М.П.

В.о. начальника Чернівецького ОУЛМГ Роман Череватий очолив Чернівецьку обласну організацію Товариства лісівників України

Ноу- хау буковинских лесников достойно отдельного рассмотрения... Возможно поддержать его на уровне СИСТЕМЫ Гослесагентства и избрать и.о. Председателя Гослесагентства председателем  украинского товарищества лесоводов и ...что-там мелочится ...председателем Громадской Ради и лесного профсоюза?  Как говорили на улице где я вырос - "шестерить дело тонкое"...Впрочем я понимаю... что это просто симптом скорой смены руководства ОУЛМГ и диагноз для всего Товарищества в целом и... буковинских лесников в частности...М.П.

«Всі фігури по лісу і «справі Білика» були присутніми учора в прокуратурі»: нардеп Бурбак прокоментував заяви Юрія Луценка

Народний депутат України, лідер парламентської фракції "Народний фронт" Максим Бурбак прокоментував заяви генпрокурора України Юрія Луценка, які той зробив у вівторок, 18 квітня у Чернівцях під час представлення нового прокурора Чернівецької області Олега Соболя.

Луценко незадоволений тим, як на Буковині розслідують кримінальні справи щодо вирубки лісів

Смешно...Как прокурор, -герой майдана, расследует дела связанные куда более очевидной и давно доказанной  коррупцией наблюдает вся страна. М.П.

Луценко заявив, що на Буковині критична ситуація з контрабандою лісу

Ровенский прокурор всех лесных директоров в области "поймал за руку" и "вывел на чистую воду"... Вечерней лошадью он  отбывает на Буковоину, где намерен тоже всех переловить? Смешно?  М.П.

На засіданні Громадської ради, що діє при управлінні лісового господарства, обрано керівників робочих груп (фото)

На засіданні Громадської ради, що діє при управлінні лісового господарства, обрано керівників робочих груп На засіданні Громадської ради, що діє при управлінні лісового господарства, обрано керівників робочих груп

Хто власник лісу?

Сільськогосподарський виробничий кооператив імені Л. Кобилиці, як правонаступник, виборює право на сотні гектарів лісу, що належали колишньому колгоспу в Сергіях.

Петро Лумей: «Знайомство з роботою лісового комунального підприємства — дуже цінний досвід»

 У зв’язку із загостренням ситуації із вирубкою лісів на Кіцманщині, яка стала особливо болючою протягом останнього року, постало питання про те, як захистити ліс від сумнівних вирубок і перевести лісові угіддя з державної власності у комунальну.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта