Хвали мене, моя губонько…

Про що насправді говорить і про що мовчить «Публічний звіт за 2016 рік про підсумки діяльності Державного агентства лісових ресурсів України». Або конспект «Зауважень та пропозицій» до цього звіту, підготовлених консультантом проекту технічної допомоги Світового банку «Сприяння реформі лісового сектору в Україні» шановним Олегом Сторчоусом (якщо Ви раніше читали роботу Олега С. повністю, то далі можете не дивитись). Курсив – мій, інше – цитати з роботи О.С. 

Х. Юшкевич стала одним з лауреатів премії "Свинство року"

008. У номінації: «Лісогуб року» - отримує т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич За непрофесіоналізм та блокування реформ лісового сектору

Киевское областное управление лесного хозяйства утвердило охранные зоны вокруг гнезд редких птиц

5 декабря 2016 г. начальник Киевского областного и по г.Киеву управления лесного и охотничьего хозяйства В.А.Цибулько своим приказом № 91 утвердил перечень охранных зон вокруг гнезд редких птиц. Под охрану было взято 40 гнезд, из них по одному гнезду болотного луня, красного коршуна, скопы, большого подорлика, по два гнезда серой цапли,обыкновенного канюка и серого журавля, по четыре гнезда малого подорлика и змееяда, 5 гнезд орлана-белохвоста и 16 гнезд черного аиста. Охранные зоны расположены вокруг гнезд в 13 лесхозах области, 4 лесхоза гнезд не нашли.

Обговорення системи контролю руху деревини та ЕОД

Вдеозапис крстолу «Удосконалення законодавчого забезпечення системи контролю руху деревини в Україні: пропозиції та обговорення» від 16.06.15

Чи заважає заповідність лісоводству? /Круглий стіл "Деякі актуальні питання заповідної справи в Україні"/

Спроба знайти вирішення проблем: приєднання ВДНХ до Голос НПП; створення НПП Холодний Яр (таке почули!!! Ой!); зрушення у зменшенні рубок у заповідниках та іншому ПЗФ; зрушення у процедурі проведення конк директорів. У відео кр столу за ініціативи Ostap Yednak​ у стінах ВРУ. Якихось дві години :) - і усе будете знати.

Як буде реформуватися галузь. Огляд підготовчої роботи від О. Єднака

Ми повинні подолати корупції в лісовій галузі та створити умови для її розвитку. Ми повинні започаткувати безповоротні зміни. Лісова та деревообробна галузь отримала безпрецедентну увагу зі сторони депутатських фракцій в Парламенті поточного скликання. Розроблені та прийняті на різних етапах важливі законопроекти щодо ринку деревини та стимулу для розвитку деревообробної галузі. Проте це є точкові зміни, які не мають системного характеру.

Держлісагентство просить СБУ розслідувати контрабанду деревини бойовикам

Державне агентство лісових ресурсів України звернулося до СБУ з проханням розслідувати факти контрабанди лісоматеріалів на підконтрольну терористам територію Луганської області. Про це повідомив голова агентства Олександр Ковальчук під час наради під головуванням міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка, яка відбулася у Луганській області, поінформували УНІАН у прес-службі Мінагрополітики.

Круглый стол по заповедному делу с участием лесников

   Про перспективи створення Дніпровьско-Теретівського (Сухолуччя) НПП, НПП "Хододний яр", збереження "верхніх" лісів Карпат, конкурси на директорів  НПП у Мінприроді; перспективі розширення Голосіївського НП за рахунок Виставкоіого центру (ВДНХ) тощо.

відповідь Держлісагентсва після нашої зустрічі з керівниками Славського лісгоспу.

Гадаю це трішки додасть оптимізму деоевообробникам, а також стане чітким сигналом для держлісгоспів. Остап Єднак Вжиті Держлісагентством України заходи після проведеної зустрічі з керівниками ДП «Славське ЛГ» "Держлісагентством України направлено розпорядження в якому доручено начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства:

Деякі актуальни питання заповідної справи, у т.ч. щодо рубок

Протокол круглого столу «Проблеми розвитку природно-заповідного фонду України» від 21січня 2015 року м. Київ №1 ПРИСУТНІ: (за списком – додаток 1). ГОЛОВУЮЧИЙ: Єднак Остап Володимирович – народний депутат України. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1.Заборона рубок у природних заповідниках та заповідних зонах НПП та біосферних заповідників. 2.Проблеми створення національних природних парків на базі державних

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта