Результати конкурсу на посаду головного лісівника Прикарпаття скасували за численні порушення

Національне агентство України з питань державної служби за результатами перевірки скасувало результати конкурсу на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Туристи зняли шокуючі масштаби вирубки лісів біля Говерли / ВІДЕО

І знову незаконні вирубки. Тепер біля підніжжя найвищої гори України – Говерли. Активісти, які виявили чергову вирубку, були шоковані її масштабами.

Держекоінспекція виявила незаконні рубки лісу у Надвірнянському лісгоспі

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області нарахувала 1380,096 тис. грн. збитків за результатами позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, проведеної на території лісового фонду Надвірнянського спецагролісгоспу.

На Прикарпатье поселковый голова незаконно вырубает деревья

Видео о вырубке в границах населенного пункта. М.П.

Результати конкурсу, проведеного Держлісагенством, Роман Олійник намагається оскаржити в суді

Я уже скоро 40 лет дружу с Романом и лет 20 анализирую прессу. Смысл этого материала прозрачен..  Я  анализировал конкурс, не мучаюсь выбором и однозначно на  его стороне  однако ...Есть вопросы к иному  человеку, которому я всю жизнь симпатизировал. Алексей Иванович!  Это Вы определяете приемника или это выбор Кристины? или БПП? Неужели Вы не видите разницу между Романом и Русланом?  М.П.

У судовій справі щодо нового головного лісівника Прикарпаття з’явилася нова сторона

27 квітня в окружному адміністративному суді відбулося друге засідання у справі про оскарження результатів конкурсу Держлісагенства щодо визначення кандидата на посаду головного лісівника Прикарпаття.

В Івано-Франківській ОДА два роки не погоджують документи для збереження карпатських лісів (відео)

Прикарпаття не підготувало документів, які б дали змогу врятувати цінні ліси.

Деревообробники та лісозаготівельники просять не позбавляти їх лісопродукції для забезпечення своїх виробництв

Лісогосподарські організації, що діють на Богородчанщині, повинні першочергово укладати прямі договори з місцевими підприємцями, що здійснюють роботи з заготівлі та обробки деревини. Це сприятиме розвитку деревообробної та лісозаготівельної промисловості району та забезпечить суттєві надходження в місцеві бюджети.

Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагенство

Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагенство. Наприкінці березня Держлісагенство провело конкурс на посаду керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Один з його учасників нині оскаржує результат, бо вважає: переможця визначили заздалегідь, відтак він знав про, що його питатимуть. Випуск ТСН.19:30 за 20 квітня 2017 року

"ЧОМУ БІДНІ? БО ЖАДІБНІ!": ХТО І НАВІЩО НИЩИТЬ ЛІСИ В КАРПАТАХ

На брухт вже розрізали кілька електроопор

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта