Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагенство

Необ’єктивним та упередженим експерти називають конкурс, який провело Держлісагенство. Наприкінці березня Держлісагенство провело конкурс на посаду керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Один з його учасників нині оскаржує результат, бо вважає: переможця визначили заздалегідь, відтак він знав про, що його питатимуть. Випуск ТСН.19:30 за 20 квітня 2017 року

"ЧОМУ БІДНІ? БО ЖАДІБНІ!": ХТО І НАВІЩО НИЩИТЬ ЛІСИ В КАРПАТАХ

На брухт вже розрізали кілька електроопор

Трьох прикарпатців спіймали на незаконній рубці лісу

Місцевими правоохоронцями спільно із працівниками лісництва при обході території було виявлено незаконну порубку дерев.

З Івано-Франківська до Естонії незаконно вивозять ліс-кругляк

Трудно назвать данную древесину топливной, но...То что она стоит на вокале в Ивано-Франковске мало что говорит о том, где она заготовлена и кто епё отпрвил. М.П.

Прикарпатське управління лісового та мисливського господарства очолить кандидат, який не зміг пригадати тем своїх наукових праць

От себя доблю, что Руслан не ответил на вопросы Романовского и явно ошибся отвечая на большинство вопросов Байраковской... В целом выглядел очень бледно...Но тем не менее - победителей не судят... Хотя ....я чувствую, что кого-то уже пора судить.. За нарушение присяги, коррупцию, стяжательство и просто подлость...У Ляшко есть правильно уменьшительно-ласкательное определение - "СКОТИНЯКИ"... М.П.

Кому в ліс: хто претендує на управління лісового господарства Прикарпаття

КУРС поцікавився, як оцінюють ситуацію в лісовій галузі Прикарпаття кандидати на посаду начальника управління лісового господарства та які способи вирішення проблем пропонують. Також публікуємо резюме тих кандидатів, які погодилися їх надати для оприлюднення.

Выборы начальника ОУЛМГ: Прикарпатье

Война компроматов вокруг выборов начальников ОУЛМГ, - ожидаемое явление.  Я буду собирать подобные публикации в отдельных файлах. Этот посвящен выборам в Ивагно-Франковске. М.П. Одіозний прикарпатський регіонал Ігор Тимочко, який вилетів з посади після Революції гідності, знову претендує на високе чиновницьке крісло   Усього розглядається 7 обласних управлінь лісового та мисливського господарства, у тому числі й Івано-Франківського.

МАЙЖЕ ПОЛОВИНУ ДЕРЕВИНИ НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ РЕАЛІЗУЮТЬ ЗА ТІНЬОВИМИ СХЕМАМИ

Авторы совершенно забывают о спец.аукционах, проводимых в Киеве, и поэтому их вывода не стоят выеденного яйца. Невольно думаешь, что пишут "петушки", которым главное прокукарекать...М.П.

Чому державний лісгосп на Франківщині потерпає від перевірок?

Карпатські ліси є окрасою регіону, а також основним джерелом доходу для багатьох місцевих жителів, які працюють в лісгоспах краю. А ще доступ до українських лісів – заповітна мрія деяких особистостей.

«Те, що зараз є — це не деревообробка, це лісопилка» — Соболевський (Видео)

«Ліс — гуцулам, експортерам — дулю!» В Франківську під стінами адмінбудівлі дереревообробники страйкували проти скасування мораторію на експорт лісу. Кажуть, це збільшить масову вирубку, позбавить українців робочих місць, знищить екологію та економіку.

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта