Чернігівська облрада відмовилася розглядати передачу лісів у комунальну власність ОТГ

Чернігівська обласна рада не розглядатиме на черговій сесії питання про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Чернігівської області земельних ділянок лісового фонду до комунальної власності Батуринської ОТГ Бахмацького району.

МАЙСТРИ З РУКАМИ ЗОЛОТИМИ

Саме так відгукуються працівники ДП «Семенівське лісове господарство» про свою будівельну бригаду, яка складається, хоч і з молодих за віком, та досвідчених, працьовитих майстрів своєї справи. Вони будь-яку будівельну роботу виконують тільки з відмінним результатом. І не важливо, чи це столярна або теслярська справа, чи мулярську кельму до рук треба взяти, а чи малярську щітку – усяке діло в хлопців спориться і до ладу виходить.

Проти лісокрадів та браконьєрів – спільними зусиллями

Лісівники та правоохоронці Чернігівщини поглиблюють співпрацю у боротьби з лісовою мафією.

ЛІС ПОТРЕБУЄ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ І ПОСТІЙНИХ ТУРБОТ

Моя точка зрения остается неизменной: Обществом лесоводов должны руководить не формальные (это в принципе исключено), а моральные и профессиональные лидеры... Отрасль уже много лет трясет и колотит, а товарищество видит свою роль в проведении конкурсов детских ресурсов...и поддержки ПИАР акций... "Все это было бы смешно, если бы не было так грустно..." М.П.

Удовлетворен иск прокурора о возвращении в собственность государства более 2 тыс га земли, среди которых 500 га лесного и 850 га водного фонда

Удовлетворен иск прокурора о возвращении в собственность государства более 2 тыс га земли, среди которых 500 га лесного и 850 га водного фонда

Злодійську вирубку оплатив лісгосп

Абсолютно не логично, нге справедливое, антиконституционное, но законное решение. Можно ли подать в суд на тех, кто написал и протолкнул денбильные законы? М.П.

"На ПАПУ кандидата не нашлось"...

Итоги конкурса на начальника Черниговского ОУЛМГ заставляют задуматься не только членов комиссии. 

НА ПОСАДУ – ЧЕРЕЗ ГРОМАДСЬКУ РАДУ

На сайте Гослесагентства последняя информация о проведении конкурсов датирована 28 марта и касется конкурса на начальника ОЛМГ Ивано-Франковской области. О том когда будет проведен конкурс на начальника ОУЛМГ Чернигоской области информации нет. Тем не менее, по моим сведениям его проведут сегодня.Почему нет информации? Если  и трансляции не будет, вопрос предлагаю считать риторическим. М.П.

10 лісничих затримано за корупцію в один день. Чи можливо таке на Чернігівщині?

«5 березня затримали виконувача обов’язків начальника і екс-керівника управління лісового і мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів», — пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. — «15 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директори лісгоспів керівництву управління. Указану суму мали передати перевіряючим із Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Корупція у класичному вигляді, якісно задокументовані і ті, хто брав, і ті, хто давав!!!»

ПЛЕНУМ ОБЛАСНОГО КОМІТЕТУ ПРОФСПІЛКИ

У приміщенні навчально-методичного центру профспілок 17 березня відбувся третій пленум обкому профспілки працівників лісового господарства області.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта