Хвали мене, моя губонько…

Про що насправді говорить і про що мовчить «Публічний звіт за 2016 рік про підсумки діяльності Державного агентства лісових ресурсів України». Або конспект «Зауважень та пропозицій» до цього звіту, підготовлених консультантом проекту технічної допомоги Світового банку «Сприяння реформі лісового сектору в Україні» шановним Олегом Сторчоусом (якщо Ви раніше читали роботу Олега С. повністю, то далі можете не дивитись). Курсив – мій, інше – цитати з роботи О.С. 

Про Сухолуччя, Ківерцівський НПП, охоронні зони навколо гнізд та мораторії на рубки від облрад

14 грудня 2016 р під керівництвом народного депутата України, секретаря Комітету з екологічної політики Верховної Ради України Остапа Єднака відбувся круглий стіл із заповідної справи та охорони лісів, який вже став традиційним і проводиться вп’яте. У ньому взяли участь народні депутати, представники зацікавлених міністерств і відомств, національних парків, громадських організацій. Розглядалися такі питання: Про створення Дніпровсько-Тетерівського національного парку І. Іваненко, Мінприроди України

Хто хоче стати головним лісівником України

Валентин Колечкін розмістив у себе на ФБ статтю "Кулуарні хащі: хто в Україні відповідатиме за лісове господарство" http://politeka.net/ua/311353-kuluarni-khashchi-khto-v-ukrayini-vidpovid.... У цій статті дуже різко критикують усіх кандидатів. Крім одного. Одної. Невже про Одну немає що сказати? Є. Ось якою Одну бачать деякі неурядові екологічні організації. Важливо, що у цій публікації усі визначення і висновки підкріплені фактами та документами.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта