Чорнобильський лісоповал. Після Майдану вирубка масивів у зоні відчуження зросла у п’ять разів

Плани, які приписували Януковичу, реалізовують без нього?

Прокуратуре удалось вернуть три четверти украденных киевских лесов

Прoкурaтурa Киeвскoй oблaсти в янвaрe пoдaлa в Ирпеньский городской суд иск о признании недействительными решений Гостомельского поселкового совета 2004 г. и истребовании в пользу государства земельного участка общей площадью 3,3 га на ул. Прорезной.

Активістці, яка захищає ліс, спалили машину. ФОТО

Журналісту та активістці, яка бореться проти забудови Вумівського лісу у селі Петропавлівська Борщагівка, Валентині Аксьоновій спалили машину. Про це Аксьонова розповіла "Українській правді. Київ". Подія сталася о 4 ранку 11 квітня, згорів вантажний мікроавтобус "Фольксваген крафтер". Фото Людмили Маруженко

"РУДИЙ ЛІС", МУТАЦІЇ ТА РАДІОБІОЛОГІЧНІ ВИПРОБУВАННЯ – РЕПОРТАЖ ІЗ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ

Науковці стверджують, що останніми роками тварини з помітними мутаціями у 30-кілометровій зоні зустрічаються рідко

Практически каждый второй заказник Киевщины превращен в лесопилку или царскую охоту

В этой публикации много фотографий пеньков, лесосек и вышек на территории конкретных заказников. Я их опускаю, так как многие сам видел и верю автору.Надписи к рисунком привожу. Сами фото при желании смотрите по ссылке. Будем помнить, что охота и рубка не всегда противоречат охранному статусу заказника, который в публикации не расшифровывается. М.П.

Голосеевский барон

Как национальный парк превращается в частное поместье директора и почему министр экологии и природных ресурсов не обращает на это внимания.

В університеті пройшов міжнародний науково-практичний семінар присвячений удосконаленню наукового забезпечення охорони лісів від пожеж у зоні відчуження

     17-18 березня 2017 року ННІ лісового і садово-паркового господарства спільно з Регіональним Східноєвропейським центром моніторингу пожеж провели міжнародний науково-практичний семінар присвячений удосконаленню наукового забезпечення охорони лісів від пожеж у зоні відчуження – «Аналіз ризиків та розробка прогностичної моделі лісових пожеж для зони відчуження».

Ющенкову «маму Віру» судитимуть за мисливські угіддя Януковича

Шевченківський районний суд Києва призначив на 13 квітня слухання по суті справи щодо незаконної передачі у власність екс-президента Віктора Януковича угіддя в урочищі Сухолуччя в Київській області площею 17,48 га. Про це стало відомо з повідомлення порталу «Судова влада України», пишуть «Наші гроші».

«Прокуратура Київської області знову покрывыет земельні афери під Києвом», — активісти

 Генеральну прокуратуру направлено заяву про знищення державного лісового фонду в межах селища Гостомель під Києвом. Попередні звернення були датовані 2015 р. і 2016 р.

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта