На базі Камінь-каширського лісгоспу облаштовано лісопожежну станцію І типу

Я конечно радуюсь, но почему-то не очень... Это ещё один показатель "децентрализации", в которой "каждый за себя"... Неважно где горит, важно у кого деньги...  Это лечится: но лекарство будет горьким... А ворота - хорошие и телефонов много... Но у меня постоянное ощущение  ПОКАЗУХИ...М.П.

У волинському лісі – сотні поховань, за якими постійно доглядають лісівники

Я не придерживался правильного порядка размещения фотографий... Извините ....Близкие перечитают исходный материал, на сайте Волынского ОУЛМГ, а остальным важно осознать масштаб трагедии ...и важность памяти...Важность для живых...Часто натыкался в лесу на солдатские могилы и на Винничине, и на Волыни...и на Киевщине...Они всегда ухожены...и это заслуга как лесников, так и местных жителей...Честь им и хвала...М.П.

Або значні санітарні рубки – або велетенські лісові кладовища

Поширення у місцевих борах верхівкового короїда можна порівняти з епідемією

10 травня першому начальнику «Волиньлісу» Дмитру Телішевському виповнилося б 93 роки

Было время, когда лесным хозяйством занимались лесоводы... Вспомнить приятно.. Светлая память им всем и каждому в отдельности ...М.П.

Лісівники закликають громадськість до боротьби з комахами-шкідниками (ВІДЕО)

Отличная работа Светланы Місьонг. Рекомендую. М.П.

Олександр Кватирко про досягнення лісників: 58 мільйонів податків, 273 нових робочих місць

Сказати, що волинським лісівникам у нинішніх «економічно-політичних» умовах працювати непросто, не сказати нічого. 

Українські ліси під загрозою короїда

Атака на ліси. Українські науковці попереджають про нашестя короїда. Обіцяють, що вже за тиждень жук активізується. Та труїти його хімією - марно, житиме. Як готуються боротися з навалою і які області у групі ризику?

Як знайти правду у темному лісі?

Наприкінці минулого тижня у Карасині було дуже неспокійно. Люди зібралися біля однієї із місцевих пилорам на своєрідний імпровізований мітинг, а окремі називали його «Євромадан. Карасин». Тут вони провели цілий п’ятничний вечір, ніч із п’ятниці на суботу та суботній ранок. Лише під обід сельчани розійшлися, коли потреби перебувати тут уже не стало.

Майстри лісу: хто знищує волинські ліси?

Это видео надо посмотреть ... Стрелочники найдены? Вот только кто будет реагировать?  М.П.

ЗРУБАТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ: ШКІДНИКА ЛІСІВ НА ВОЛИНІ ЗУПИНИТЬ ТІЛЬКИ СОКИРА?

Вообще-то лесникам надо было для начала написать в Гослесагентство, которое уже полгода преподносит новые санитарные правила, как своё достижение. Да и вообще не очень понятно, как могут местные депутаты повлиять на нормы утвержденные Кабмином? Конечно,  в целом - МОЛОДЦЫ....Своевременно, профессионально и интересно проведено ... отлично освещено в прессе... Жаль нет четкого посыла к органам исполнительной власти  (Гослесагентство, Минагрополитики, Минприроды)  с требованиям ещё раз осмыслить ситуацию и комплексно пересмотреть правила регулирующие рубки и защиту биоразнообразия в лесах. М.П.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта