Чернігівська облрада відмовилася розглядати передачу лісів у комунальну власність ОТГ

Чернігівська обласна рада не розглядатиме на черговій сесії питання про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Чернігівської області земельних ділянок лісового фонду до комунальної власності Батуринської ОТГ Бахмацького району.

Бурштинова лихоманка: на Рівненщині старателі понівечили заповідник заради “сонячного каміння”

В Рівненській області видобуток бурштину досяг свого апогею: видобувачі каменю знехтували законом про охорону заповідної зони, проникли на територію Рівненського природного заповідника і почали рити вже там. Охоронці заповідника бояться їм протистояти й просять допомоги в правоохоронців, а ті розводять руками – у них грузнуть машини в болоті, тож до копачів дістатися не можуть.

У Славутському районі державі повернули 2 гектари лісу

Завдяки втручанню прокуратури державі повернуто 2 га лісу в Славутському районі. Фото: kyivlis.gov.ua

На Київщині прокуратура через суд вимагає повернути державі понад 4 га лісу у Вишгородському районі +

Прокуратурою Київської області пред’явлено позовну заяву з вимогою повернути у державну власність понад 4 га лісу у Вишгородському районі.

На Рівненщині незаконно використовували гектар лісу

Апеляційну скаргу прокуратури Рівненської області судом задоволено та скасовано рішення суду першої інстанції, яким за позовом фізичної особи надано їй оплатно, на умовах договору лісового сервітуту, земельну лісову ділянку площею понад 1 га. Йдеться про землі, що розташовані на території Кідрівської сільської ради Володимирецького району, та які за рішенням суду зобов’язано державне підприємство СЛАП «Володимирецький Держспецлісгосп» передати фізичній особі для потреб у використанні, кажуть у прес-службі прокуратури області.

УКРАЇНА ТРИМАЄТЬСЯ НА ЗЕМЛІ

Не один десяток років і старі, і малі були переконані, що Україну годує Донбас. І це навіть не викликало сумнівів, адже саме на Донбасі були зосереджені вугільна промисловість, металургія, хімічні підприємства… Ніхто не хотів розуміти, що шахти були вже давно спрацьовані, тому видобуток був небезпечним, а вугілля задорогим. Більше того, Донбас, який традиційно вважався годувальником, отримував із державного бюджету майже вдвічі більше, аніж відраховував, бо вугільна галузь стала збитковою. Звісно, багато говорилося й про валютну виручку, яку країна одержувала завдяки промисловості Донбасу. Але так сталося, що те все залишилося в минулому, і сьогодні левову частину валюти приносить і не вугілля, і не металургія.

Ринок землі: між бажанням і можливістю

Аграрна спільнота вимагає зважених цивілізованих правил на противагу тим народним обранцям, які намагаються якомога швидше проштовхнути примітивний розпродаж гектарів

Активістці, яка бореться проти забудови лісу, спалили друге авто.

Журналісту та активістці, яка бореться проти забудови Вумівського лісу у селі Петропавлівська Борщагівка, Валентині Аксьоновій спалили уже другу машину. Про це Аксьонова розповіла "Українській правді. Київ".

Прокуратура повернула Обухівщині ділянку лісу

Прокуратурі Київщини вдалося повернути 10 га незаконно виділеної в приватні руки землі на Обухівщині

Депутатська більшість не підтримала передачу лісів громадам районів

25 квітня 2017 на сесії Львівської обласної ради депутатська більшість не підтримала проект рішення про заходи щодо реструктуризації обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Галсільліс", який ініціювали свободівці. За пропозицію про передачу лісів громадам районів проголосувала лише фракція ВО "Свобода".

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта